Esport

23 juny 2019

17 – Diumenge 23    SANTA COLOMA DE QUERALT   ó   CARME Grup A:  7,00 h.  STA.COLOMA DE QUERALT  156 km Molins – Olesa – Coll Bruc (R) – Igualada – Coll de la Goda (R) – Sta. Coloma de Queralt – Sta. Maria Miralles – Carme – Piera (R) – Martorell – Molins […]

16 juny 2019

16 – Diumenge 16    MOIÀ   ó   ST.MARTÍ SARROCA Grup A:  7,15 h.  MOIÀ  135 km Molins – Rubí – Terrassa – Castellar del Vallès – St. Llorenç Savall – Calders – Moià – St. Feliu de Codines – Caldes – Sentmenat – Sabadell – Molins Grup B:  7,15 h.  ST.MARTÍ SARROCA  100 […]

9 juny 2019

15 – Diumenge 9   AIGUAVIVA   ó   EL BRUC Grup A:  7,30 h.  AIGUAVIVA  130 km Molins – Ordal – Pago (R) – Vilafranca – La Bisbal – Juncosa de Montmell – Coll de l’Arca – Aiguaviva – Pla de Manlleu – Torrelles de Foix – Vilafranca – Ordal – Vallirana (R) – […]

2 juny 2019

14 – Diumenge 2    ORPI   ó   MARGANELL Grup A:  7,30 h.  ORPI  120 km Molins – Martorell – Gelida – St. Sadurní (R) – St. Pere de Riudebitlles – Sant Quinti Mediona (R) –Orpi- Carme –Capellades – Masquefa (R) – Martorell – Molins Grup B:  7,30 h.  MARGANELL  90 km Molins – […]

26 maig 2019

13 – Diumenge 26    SANT CUGAT DEL VALLÈS   ó   SANT MARTÍ SARROCA Grup A:  7,30 h.  SANT CUGAT DEL VALLÈS 1 15 km Martorell-Olesa–Suro–Castellbisbal–Valldoreix-St. Bartomeu-Sta. Creu–Vallvidrera-Tibidabo-St. Cugat-Montcada-Coll de la Ventosa(cementiri)-Forat del Vent-Cerdanyola-St. Cugat-Arrabassada-Vallvidrera-Sta. Creu-Molins Grup B:  7,30 h.  SANT MARTÍ SARROCA  90 km Molins – Ordal – Pago (R) – Vilafranca (R) […]

19 maig 2019

12 – Diumenge 19    NAVARCLES   ó   OLESA DE BONESVALLS Grup A:  7,30 h.  NAVARCLES  115 km Molins – Rubí – Terrassa – Estenalles (R) – Talamanca – Navarcles – Pont de Vilomara(R)–St. Vicenç Castellet–Monistrol–Olesa–Congost(R) – Molins Grup B:  7,30 h.  OLESA DE BONESVALLS  83 km Molins – Sant Boi – Gavà (R) […]

12 maig 2019

11 – Diumenge 12    PLA DE MANLLEU   ó   VACARISSES Grup A:  7,30 h.  PLA DE MANLLEU  120 km Molins – Ordal – Vilafranca – Pago (R) – La Múnia – Sant Jaume dels Domenys – Les Ventoses – Pla de Manlleu – Torrelles de Foix (R) – Sant Martí – Vilafranca – […]

5 maig 2019

10 – Diumenge 5   GALLIFA   ó   ST.SADURNI D’ANOIA Grup A:  7,30 h.  GALLIFA  115 km Molins– Sabadell –Sentmenat -St Feliu de Codines(R)–Gallifa– St Llorenç Savall–Castellar del Vallès(R)–Terrassa(R)–Els Quatre–Martorell –Molins Grup B:  7,30 h.  ST.SADURNI D’ANOIA  90 km Molins – Martorell – Piera (R) – Bardoc – St.Sadurni – Els Cassots – Ordal […]

28 abril 2019

9 – Diumenge 28    LA LLACUNA   ó   SANT LLORENÇ D‘HORTONS Grup A:  7,30 h.  LA LLACUNA  120 km Molins – Ordal – Pago (R) – Vilafranca – Sant Martí – La Llacuna – Rofes – Sant Pere Sacarrera – Capellades – Piera (R) – Martorell – Molins Grup B:  7,30 h.  ST.LLORENÇ […]

21 abril 2019

8 – Diumenge 21    SANT VICENÇ DE CASTELLET   ó   MARGANELL Grup A:  7,45 h.  ST.VICENÇ CASTELLET  115 km Molins – Rubí – Els Onze – Terrassa (R) – Viladecavalls – El Borràs – Sant Vicenç de Castellet – Manresa – Can Massana (R) – Esparreguera – Olesa – Martorell – Molins Grup […]